Велопрограма 2033

2 Аналітика

У Львові особлива увага приділяється аналітичним даним з метою розуміння потреб і побажань жителів незалежно від їхнього способу переміщення містом. Такий підхід дозволяє ставати місту більш дружнім до різних цільових аудиторій. Відповідно в межах дослідження та визначення частки переміщень за переважаючими видами мобільності серед жителів Львівської МТГ у 2019 та 2021 роках було визначено, що в теплий період року для 6% жителів велосипед є основним видом мобільності, а вже у 2021 році цей відсоток збільшився на 2% і становить 8%. Таке ж дослідження було проведено й в холодний період 2021 року. Воно показало, що для 4 % жителів Львівської МТГ велосипед є основним видом мобільності.

Загальна картина переміщень за видами мобільності у Львові та Львівській МТГ виглядає так:

Як ви переважно здійснюєте переміщення містом?

Про проєкт

Цей сайт є неофіційною версією документа "Програма розвитку велосипедного транспорту на території Львівської міської територіальної громади до 2033 року". Ухвала №3983 від .

Мета — зручність читання на електронних пристроях. Відтак можуть бути незначні відмінності у форматуванні, пунктуації тощо, водночас зміст повністю збережений і відповідає офіційному документу.

Помічне

Контакти

Сайт адмініструє ГО "Львівська асоціація велосипедистів". Зауваження та пропозиції надсилати на: