Велопрограма 2033
Двоє жінок та двоє чоловіків на велосипедах рухається в одному напрямі

4 Візія

15%

У 2033 році велосипед у Львівській МТГ – привабливий транспортний засіб для переважної більшості жителів, щоденно на велосипеді та іншому легкому персональному транспорті переміщуються щонайменше 15% жителів громади.

Дві дівчини в теплому одязі їдуть велосипедами по замощеній бруківкою пішохідній зоні. Перша з них широко посміхається. Погода дощова
Чоловік тримає велосипед, на багажнику якого крісло з дитиною. Обоє в шоломах

Розвиток велосипедного руху у Львівській МТГ сприяє розвитку сталої міської мобільності, соціально-економічному розвитку та покращенню екологічної ситуації на території громади. Створені комфортні умови для руху на велосипеді: безпечна та безбар’єрна велосипедна інфраструктура для пересування містом та іншими населеними пунктами громади забезпечує швидкий та безперервний рух, створена можливість безпечно зберігати свій велосипед протягом дня.

Про проєкт

Цей сайт є неофіційною версією документа "Програма розвитку велосипедного транспорту на території Львівської міської територіальної громади до 2033 року". Ухвала №3983 від .

Мета — зручність читання на електронних пристроях. Відтак можуть бути незначні відмінності у форматуванні, пунктуації тощо, водночас зміст повністю збережений і відповідає офіційному документу.

Помічне

Контакти

Сайт адмініструє ГО "Львівська асоціація велосипедистів". Зауваження та пропозиції надсилати на: