3 Мета Програми
Забезпечити комфортне та безпечне користування велосипедом на всій вулично-дорожній мережі Львівської МТГ, створивши умови для використання велосипеда та іншого ЛПТ як повноцінного транспортного засобу.
![Чоловік у шоломі, спираючись на велосипед, тримає плакат з написом "Ми — велосипедисти/ки з купорічним стажем вимагаємо велодоріжок!"](/static/og-image-7636be0e2dde8a219c40b979e5601ef5.jpg)
Забезпечити комфортне та безпечне користування велосипедом на всій вулично-дорожній мережі Львівської МТГ, створивши умови для використання велосипеда та іншого ЛПТ як повноцінного транспортного засобу.