Велопрограма 2033

9 Впровадження Програми

Впровадження Програми відбуватиметься у 2023–2033 роках відповідно до Перспективної велосипедної мережі Львівської МТГ (додаток 1 до цієї Програми) та Плану дій з будівництва та облаштування велосипедної мережі Львівської МТГ (додаток 2 до цієї Програми).

З метою отримання найбільшого ефекту від реалізації Програми на основі Перспективної велосипедної мережі Львівської МТГ розроблено План дій з будівництва та облаштування велосипедної мережі Львівської МТГ, що визначає розвиток велосипедної мережі за конкретними ділянками вулично-дорожньої мережі, відповідно до таких пріоритетів (додатки 2, 3 до цієї Програми):

  1. І пріоритет: З’єднання наявної велосипедної мережі, загальна протяжність – 19,15 км.
  2. ІІ пріоритет: Будівництво та облаштування нових ключових ділянок велосипедної мережі, загальна протяжність – 109,84 км.
  3. ІІІ пріоритет: Будівництво нової велосипедної мережі, загальна протяжність – 116,94 км.
  4. ІV пріоритет: Будівництво інших ділянок велосипедної мережі, загальна протяжність – 201,62 км.

Кожен пріоритет складається з перспективних ділянок велосипедної мережі; виду робіт, які необхідно провести; їх протяжності та замовників робіт.

Інформація, наведена у додатку 2 до цієї Програми, є орієнтовною і допускає обґрунтовані зміни у процесі планування, проєктування та реалізації.

Загальна протяжність наявної велосипедної мережі – 136,48 км.

Загальна протяжність планованої велосипедної мережі – 447,55 км.

Загальна орієнтовна протяжність наявної та планованої велосипедної мережі – 584 км.

Під час розробки велосипедної мережі сформовано мережу більш розгалужену, ніж буде реально реалізувати за наступні 10 років. Це зроблено для того, щоб з одного боку можна було показати ширшу перспективу розвитку велосипедної мережі, а з іншого, у разі проведення ремонтних робіт на певній ділянці вулично-дорожньої мережі, можна було відразу врахувати потреби розвитку велосипедної інфраструктури, оскільки складно передбачити, які саме ділянки зазнають змін у 10-річній перспективі.

Також належність певної ділянки велосипедної мережі до визначеного пріоритету не обовʼязково означає послідовність її реалізації, а є інструментом для формування титульних списків та планів робіт на рік.

Про проєкт

Цей сайт є неофіційною версією документа "Програма розвитку велосипедного транспорту на території Львівської міської територіальної громади до 2033 року". Ухвала №3983 від .

Мета — зручність читання на електронних пристроях. Відтак можуть бути незначні відмінності у форматуванні, пунктуації тощо, водночас зміст повністю збережений і відповідає офіційному документу.

Помічне

Контакти

Сайт адмініструє ГО "Львівська асоціація велосипедистів". Зауваження та пропозиції надсилати на: