Велопрограма 2033

13 Очікувані результати від реалізації завдань Програми у 2033 році

За умови виконання вищенаведених завдань та дотримання вказаних у Програмі принципів усіма відповідальними за виконання Програми сторонами, очікуються наступні результати:

 1. Зменшення до нуля смертей та скорочення травмування внаслідок ДТП велосипедистів та інших учасників дорожнього руху1;
 2. Велосипед стане основним видом транспорту для 15% жителів Львівської МТГ;
 3. Всі ділянки велосипедної мережі у межах міста з’єднані між собою;
 4. Як мінімум 7 населених пунктів Львівської МТГ з’єднані велосипедною інфраструктурою зі Львовом;
 5. Зростання рівня задоволеності населення станом велосипедної інфраструктури з 3,192 у 2019 до 3,5 серед тих, хто має велосипед і регулярно його використовує;
 6. Скорочення різниці велокористування між холодним та теплим періодами року;
 7. Збільшення частки велокористування серед жінок;
 8. Велокористувачі мають можливість надійно паркувати та зберігати велосипеди:
  1. Всі транспортно-пересадкові вузли обладнані місцями для безпечного тимчасового зберігання велосипеда;
  2. Всі комунальні заклади освіти, культури, охорони здоров’я та адміністративні будівлі обладнані місцями для безпечного тимчасового зберігання велосипеда;

1 Станом на 2021 рік у місті Львові було зареєстровано 41 ДТП за участю велосипедистів, серед них 19 травмованиз та 1 велосипедист загинув, за даними Патрульної поліції.

2 Дослідження проведено на замовлення КУ Інститут міста. Польовий етап дослідження реалізовано у серпні 2019 року. Метод опитування: паперове анкетне опитування face-to-face у респондентів та респонденток у помешканні. Вибіркова сукупність становить 1200 осіб, віком від 18 років. Статистична похибка вибірки з довірчою ймовірністю 0,954 (без дизайн-ефекту) не перевищує 2,89% для показників, близьких до 50%.

Про проєкт

Цей сайт є неофіційною версією документа "Програма розвитку велосипедного транспорту на території Львівської міської територіальної громади до 2033 року". Ухвала №3983 від .

Мета — зручність читання на електронних пристроях. Відтак можуть бути незначні відмінності у форматуванні, пунктуації тощо, водночас зміст повністю збережений і відповідає офіційному документу.

Помічне

Контакти

Сайт адмініструє ГО "Львівська асоціація велосипедистів". Зауваження та пропозиції надсилати на: