Велопрограма 2033

Тлумачення та скорочення

Словник тлумачень

Програма розвитку велосипедного транспорту на території Львівської міської територіальної громади до 2033 року
документ стратегічного планування, який визначає мету, візію, цілі, принципи, головні завдання та план дій з розвитку велосипедної мережі та інфраструктури на визначений термін.
Велосипедна інфраструктура
мережа велосипедних маршрутів, об’єктів велосипедного сервісу, засобів організації руху, потрібних для безпечного та комфортного пересування велосипедистів.
Велосипедна мережа
взаємопов’язаний набір безпечних велосипедних маршрутів на автомобільних дорогах загального користування, вулицях та дорогах населених пунктів та прокладених поза межами автомобільних доріг.
Велосипедний маршрут
цілісне поєднання велосипедних доріжок, смуг та інших ділянок, призначених для руху велосипедистів, зокрема велосипедних переїздів на транспортних розвʼязках, які звʼязують основні обʼєкти міста, його райони чи заміські території.
Велосипедний переїзд
місце перетину велосипедистами проїзної частини в межах перехрестя чи поза ними, позначений дорожньої розміткою 1.15.
Інтермодальність
використання двох і більше способів пересування під час одного переміщення “від дверей до дверей” (велосипедом від дому до зупинки громадського транспорту, далі трамваєм і пішки від зупинки до роботи/навчання тощо).
Легкий персональний електричний транспортний засіб
колісний транспортний засіб, який оснащений та приводиться в рух виключно електричними тяговими двигунами (одним чи декількома) із потужністю у діапазоні до 1000 Вт, системою акумулювання електричної енергії (акумуляторною батареєю), яка здатна заряджатися шляхом підключення до зовнішнього джерела електричної енергії, з одним, двома, трьома або чотирма колесами, який має максимальну конструктивну швидкість у діапазоні до 25 кілометрів на годину.
Мультимодальність
використання двох і більше способів пересування з різною метою для різних типів переміщень.
Мобільність
здатність вільно пересуватися або бути легко переміщеним.
План сталої міської мобільності
стратегічний документ, який затверджений ухвалою міської ради від № 6293 "Про затвердження Плану сталої міської мобільності м. Львова" та створений з метою забезпечення потреб жителів та підприємств у пересуванні містом та околицями для підвищення рівня якості життя.
Стала міська мобільність
способи пересування, що є ефективними з погляду соціального, екологічного та впливу на довкілля.
Тактичний урбанізм
це підхід до трансформації міського середовища/простору завдяки тимчасовим проектам чи ініціативам, мета яких активізувати довгострокові зміни в громадському просторі (вулиці, площі тощо).

Словник скорочень

ДБН
державні будівельні норми
ДСТУ
державні стандарти України
ЛМР
Львівська міська рада
ЛПТ
легкий персональний електричний транспортний засіб
Львівська МТГ
Львівська міська територіальна громада
ОДР
організація дорожнього руху
ПДР
Правила дорожнього руху
ПКД
проектно-кошторисна документація
ПСММ
План сталої міської мобільності Львова
СММ
стала міська мобільність

Про проєкт

Цей сайт є неофіційною версією документа "Програма розвитку велосипедного транспорту на території Львівської міської територіальної громади до 2033 року". Ухвала №3983 від .

Мета — зручність читання на електронних пристроях. Відтак можуть бути незначні відмінності у форматуванні, пунктуації тощо, водночас зміст повністю збережений і відповідає офіційному документу.

Помічне

Контакти

Сайт адмініструє ГО "Львівська асоціація велосипедистів". Зауваження та пропозиції надсилати на: