Велопрограма 2033

8.2 Інституційні завдання

8.2.1 Передбачати щорічне фінансування будівництва й облаштування велосипедної інфраструктури у загальному розрахунку не менше 15 км відповідно до додатка 1 та додатка 2 до цієї Програми.

Виконавці: балансоутримувачі територій (районні адміністрації, ЛКП “Зелений Львів”), ЛКП “Львівавтодор”
Термін: щорічно

8.2.2 Аналізувати місця та обставини ДТП з велосипедистами.

Виконавець: департамент міської мобільності та вуличної інфраструктури
Термін: щорічно

8.2.3 Вести контроль за проєктуванням і реалізацією проєктів з будівництва, реконструкції та ремонту ділянок вулично-дорожньої інфраструктури у розрізі велосипедної інфраструктури:

8.2.3.1 Замовники робіт повинні:

  1. Перед початком розробки проєктів капітальних ремонтів, реконструкції, будівництва об’єктів благоустрою (вулиць, дворів, проїздів, площ тощо) у межах червоних ліній, які є у переліку ділянок, передбачених у додатку 1 та додатку 2 до цієї Програми – подавати заяви у порядку, встановленому законодавством України, до департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури для отримання технічних умов.
  2. До початку проведення поточних ремонтів об’єктів благоустрою, внаслідок яких змінюються їхні технічні характеристики, отримувати висновки департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури щодо відповідності проєктних рішень цій Програмі.

8.2.3.2 Голови районних адміністрацій повинні:

  1. Подавати до департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури на погодження титульні списки щодо проведення капітальних ремонтів, реконструкції, будівництва об’єктів благоустрою (вулиць, дворів, проїздів, площ тощо).
  2. Здійснювати виконання робіт – при наявності відповідних висновків і технічних умов департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури, а також за умови їх дотримання в проєктній документації.
Виконавці: районні адміністрації, замовники виконання робіт

8.2.4 Забезпечити надання вищезазначених висновків і розгляд титульних списків протягом 10 робочих днів з дня отримання відповідних документів.

Виконавець: департамент міської мобільності та вуличної інфраструктури

8.2.5 Розробити стандарт якості стану покриття велосипедної інфраструктури на основі ДСТУ 3587:2022 "Безпека дорожнього руху. Автомобільні дороги. Вимоги до експлуатаційного стану". На основі цього стандарту, балансоутримувачам вулично-дорожньої мережі з ділянками велосипедної інфраструктури проводити оцінку поточного стану велосипедної інфраструктури та закладати кошти на її ремонт перед формуванням річного бюджету Львівської МТГ.

Виконавці: департамент міської мобільності та вуличної інфраструктури, балансоутримувачі вулично-дорожньої мережі
Термін: квітень 2024 року та постійно

8.2.6 Проводити збір та аналіз даних, що стосуються велотранспорту. Зокрема щодо кількості велосипедистів, маршрутів пересування, задоволення умовами користування, визначення портрету користувача тощо.

Виконавці: комунальна установа Інститут міста, департамент міської мобільності та вуличної інфраструктури
Термін: щорічно

8.2.7 Інформувати та залучати профільні громадські організації до обговорень проєктів з реконструкції, будівництва та капітального ремонту ділянок веломережі.

Виконавець: департамент міської мобільності та вуличної інфраструктури
Термін: постійно

Про проєкт

Цей сайт є неофіційною версією документа "Програма розвитку велосипедного транспорту на території Львівської міської територіальної громади до 2033 року". Ухвала №3983 від .

Мета — зручність читання на електронних пристроях. Відтак можуть бути незначні відмінності у форматуванні, пунктуації тощо, водночас зміст повністю збережений і відповідає офіційному документу.

Помічне

Контакти

Сайт адмініструє ГО "Львівська асоціація велосипедистів". Зауваження та пропозиції надсилати на: