Велопрограма 2033

8.1 Стратегічні та регуляторні завдання

8.1.1 Розробити навчальну програму їзди та безпеки їзди на велосипеді для закладів загальної середньої освіти Львівської МТГ та інтегрувати її в систему загальної середньої освіти.

Виконавець: управління освіти департаменту розвитку.
Термін: вересень 2025 року

8.1.2 Розробити стандарт для управлінських компаній та ОСББ щодо облаштування велосипедних гаражів для довготривалого та короткострокового зберігання велосипедів у житлових будівлях і поруч із ними.

Виконавці: департамент міської мобільності та вуличної інфраструктури, департамент житлового господарства та інфраструктури
Термін: квітень 2024 року

8.1.3 Розробити програму співфінансування встановлення велосипедних гаражів у дворах багатоквартирних будівель Львівської МТГ на основі напрацьованих стандартів.

Виконавець: департамент житлового господарства та інфраструктури
Термін: січень 2025 року

8.1.4 Напрацювати рекомендації для приватного бізнесу (офісних центрів, закладів торгівлі, відпочинку, спорту, сфери обслуговування, охорони здоровʼя, освіти тощо) щодо зберігання велосипедів для їх відвідувачів та працівників.

Виконавці: департамент міської мобільності та вуличної інфраструктури, департамент економічного розвитку
Термін: квітень 2024 року

8.1.5 Забезпечити відображення велосипедних маршрутів на онлайн-картах (Google-карти тощо).

Виконавці: департамент міської мобільності та вуличної інфраструктури, управління інформаційних технологій департаменту економічного розвитку
Термін: січень 2025 року

8.1.6 Розробити зовнішній вигляд та дизайн-код навігаційних табличок для маркування магістральних, альтернативних і рекреаційних маршрутів.

Виконавці: департамент міської мобільності та вуличної інфраструктури, управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування
Термін: квітень 2024 року

Про проєкт

Цей сайт є неофіційною версією документа "Програма розвитку велосипедного транспорту на території Львівської міської територіальної громади до 2033 року". Ухвала №3983 від .

Мета — зручність читання на електронних пристроях. Відтак можуть бути незначні відмінності у форматуванні, пунктуації тощо, водночас зміст повністю збережений і відповідає офіційному документу.

Помічне

Контакти

Сайт адмініструє ГО "Львівська асоціація велосипедистів". Зауваження та пропозиції надсилати на: