Велопрограма 2033

8.3 Інфраструктурні завдання

8.3.1 Забезпечувати повноцінне відновлення велосипедної інфраструктури у разі порушень благоустрою до попереднього або кращого стану.

Виконавець: балансоутримувачі вулично-дорожньої мережі
Термін: постійно

8.3.2 На ділянках наявної велосипедної інфраструктури проаналізувати наявність та стан супутньої пішохідної інфраструктури. Передати напрацювання балансоутримувачам для їх усунення.

Виконавець: департамент міської мобільності та вуличної інфраструктури
Термін: квітень 2024 року

8.3.3 Слідкувати за станом дорожніх знаків та розмітки, здійснювати їх заміну та оновлення, відповідно до чинних ДСТУ та ПДР.

Виконавець: балансоутримувачі територій
Термін: постійно

8.3.4 Облаштовувати велосипедні парковки (велостійки) поруч з комунальними закладами освіти, охорони здоров’я, культури, центрів надання послуг відповідно до ДСТУ.

Виконавці: департамент гуманітарної політики, департамент розвитку, департамент адміністративних послуг, районні адміністрації, замовники проведення робіт
Термін: постійно

8.3.5 Облаштовувати велосипедні парковки на транспортно-пересадкових вузлах, які будуть визначені у межах проведення оптимізації маршрутної мережі громадського транспорту.

Виконавці: районні адміністрації
Термін: з 2024 року щорічно

8.3.6 Позначати перспективні альтернативні та рекреаційні велосипедні маршрути на місцевості згідно з розробленим дизайн-кодом.

Виконавці: балансоутримувачі вулично-дорожньої мережі
Термін: у межах реалізації маршрутів

8.3.7 Забезпечити навігацію магістральних велосипедних маршрутів.

Виконавці: балансоутримувачі вулично-дорожньої мережі
Термін: з 2025 року щорічно

Про проєкт

Цей сайт є неофіційною версією документа "Програма розвитку велосипедного транспорту на території Львівської міської територіальної громади до 2033 року". Ухвала №3983 від .

Мета — зручність читання на електронних пристроях. Відтак можуть бути незначні відмінності у форматуванні, пунктуації тощо, водночас зміст повністю збережений і відповідає офіційному документу.

Помічне

Контакти

Сайт адмініструє ГО "Львівська асоціація велосипедистів". Зауваження та пропозиції надсилати на: